Imię Nazwisko Kategoria Klub
Kacper Banaszek Młodzik GKK OPTY-MAZOWSZE
Kacper Bartkowski Orlik LUKS TRÓJKA PIASECZNO
Barbara Bartosiak Młodziczka GKK OPTY-MAZOWSZE
Konrad Biczyk Żak LUKS TRÓJKA PIASECZNO
Angelika Biedrzycka B KSN "ŁUCZNICZKA" BYDGOSZCZ
Piotr Bieliński Masters NIEZRZESZONY
Baltazar Brukalski Masters KK ŻOLIBER
Adam Brzozowski B KOLARSKI KLUB TANDEMOWY HETMAN LUBLIN
Konrad Burawski Junior GK PIAST SZCZECIN
Maria Chrzanowska Juniorka Młodsza GKK OPTY-MAZOWSZE
Tymoteusz Cichacki Młodzik DAZAR OLIMPIC PIASECZNO
Karol Ciechomski Junior Młodszy DAZAR OLIMPIC PIASECZNO
Józef Ciechomski Młodzik DAZAR OLIMPIC PIASECZNO
Paweł Czarnecki Masters KK ŻOLIBER
Bartosz Długosz Junior Młodszy KKS CIECHANÓW
Mercedes Gala Juniorka TKK "PACIFIC" TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM / SMS ŻYRARDÓW
Kazimierz Golonka Masters FUNDACJA SPORTOWA TOŁOMANOW TEAM
Kamil Goszczyński Junior KAMYK RADZYMIN MTB TEAM
Tomasz Grzesiak Junior LUKS TRÓJKA PIASECZNO
Jakub Kamiński Junior LUKS TRÓJKA PIASECZNO
Piotr Kazimierczak Młodzik LUKS TRÓJKA PIASECZNO
Antoni Kida Junior Młodszy KS SPOŁEM ŁÓDŹ
Olaf Kobus Junior UKS COPERNICUS TORUŃ CCC
Julian Kot Junior KS SPOŁEM ŁÓDŹ
Adrian Kowalczyk Junior GKK OPTY-MAZOWSZE
Jakub Kozicki Junior GK PIAST SZCZECIN
Marek Kozicki Masters TEAM KOZIK
Mateusz Krasucki Młodzik LUKS TRÓJKA PIASECZNO
Aleksander Kucharczyk Młodzik LUKS TRÓJKA PIASECZNO
Artur Kuczyński Młodzik KKS CIECHANÓW
Zuzanna Kurowska Juniorka Młodsza GKK OPTY-MAZOWSZE
Arkadiusz Kusiak Junior Młodszy LUKS TRÓJKA PIASECZNO
Michał Kwiatkowski Młodzik GKK OPTY-MAZOWSZE
Natalia Latko Juniorka Młodsza ALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR HUGE
Michał Legutko Młodzik GKK OPTY-MAZOWSZE
Urszula Łoś Elita ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ
Jan Miazga Orlik LUKS TRÓJKA PIASECZNO
Mikołaj Nowacki Junior GKK OPTY-MAZOWSZE
Jakub Nowomiejski Orlik LUKS TRÓJKA PIASECZNO
Jagoda Ondra Młodziczka DAZAR OLIMPIC PIASECZNO
Maria Orszulak Młodziczka GKK OPTY-MAZOWSZE
Miłosz Osik Junior GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
Mikołaj Pożyczka Żak GKK OPTY-MAZOWSZE
Jakub Przedlacki Młodzik LUKS TRÓJKA PIASECZNO
Krystian Ragus Elita LUKS TRÓJKA PIASECZNO
Bartosz Rozner Młodzik LUKS TRÓJKA PIASECZNO
Łukasz Rykowski Junior UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS Toruń
Zuzanna Sierhej Juniorka TKK "PACIFIC" TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM / SMS ŻYRARDÓW
Jakub Soszka Orlik GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
Daniel Staniszewski Elita KS POGOŃ PUŁAWY
Wiktor Staniszewski Junior Młodszy KKS CIECHANÓW
Marcelina Świderska Młodziczka GKK OPTY-MAZOWSZE
Antoni Świderski Junior Młodszy GKK OPTY-MAZOWSZE
Ignacy Świderski Żak GKK OPTY-MAZOWSZE
Konstanty Świderski Żak GKK OPTY-MAZOWSZE
Michał Szlęzak Masters KK ŻOLIBER
Elżbieta Szymańska Żakini DAZAR OLIMPIC PIASECZNO
Łukasz Szymański Junior GKK OPTY-MAZOWSZE
Milena Tuszyńska Młodziczka GKK OPTY-MAZOWSZE
Mikołaj Wadecki Junior UKS COPERNICUS TORUŃ CCC
Jakub Wąsik Junior Młodszy KKS CIECHANÓW
Zuzanna Wąsik Juniorka Młodsza KKS CIECHANÓW
Steven Whittington Masters KK ŻOLIBER
Andrzej Widziewicz Masters KK ŻOLIBER
Łucja Wierzbicka Juniorka Młodsza LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Tomasz Woźniak Masters KK ŻOLIBER
Czarek Wścisły Młodzik KAMYK RADZYMIN MTB TEAM
Marcin Żak Junior Młodszy GKK OPTY-MAZOWSZE
Eryk Zalewski Junior Młodszy WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Mateusz Zieliński Młodzik GKK OPTY-MAZOWSZE
Tymoteusz Zygmunt Młodzik GKK OPTY-MAZOWSZE
Bruno Zygmunt Żak GKK OPTY-MAZOWSZE

WCZYTAJ WIĘCEJ