Imię Nazwisko Kategoria Klub
Kamil Abramowski Młodzik OSIR SOKOŁÓW PODLASKI
Maria Ambrożkiewicz Żakini WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Jan Ambrożkiewicz Junior Młodszy WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Kacper Bartkowski Junior LUKS TRÓJKA PIASECZNO
Iga Bazan Młodziczka WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Łukasz Bernolak Młodzik WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Antonina Białek Orliczka WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Zofia Bombała Juniorka WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Sebastian Borowski Orlik LUKS TRÓJKA PIASECZNO
Helena Braun Młodziczka WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Patryk Brzozowski Junior Młodszy DAZAR OLIMPIC PIASECZNO
Natalia Buczek Juniorka TRIATHLON SIEDLCE CLUB
Tomasz Buczek Junior Młodszy TRIATHLON SIEDLCE CLUB
Magdalena Chmielewska Masters NIEZRZESZONA
Maciej Chmielewski Orlik WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Karol Ciechomski Młodzik DAZAR OLIMPIC PIASECZNO
Maja Cieśla Młodziczka WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Klaudia Czabok Orliczka WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Konrad Czabok Junior WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Jakub Czabok Junior Młodszy WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Michał Dębowski Junior Młodszy WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Franciszek Falborski Młodzik WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Krystian Falkowski Młodzik WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Mateusz Gajdulewicz Junior Młodszy WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Bartłomiej Gawlik Młodzik DAZAR OLIMPIC PIASECZNO
Gabriel Girau Tur Masters CIECHANOWSKI KLUB SPORTOWY JURAND
Michał Glanz Orlik WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Dominik Górak Junior WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Patryk Górecki Orlik KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY
Kamil Goszczyński Junior Młodszy UKK HURAGAN WOŁOMIN
Tomasz Grzesiak Junior Młodszy LUKS TRÓJKA PIASECZNO
Michał Jachimiak Junior DAZAR OLIMPIC PIASECZNO
Adam Jakubowski Junior WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Aleksandra Jankowska Juniorka Młodsza AMP UKS VICTORIA RADZYMIN
Jan Jaworski Junior WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Piotr Jeziorski Junior WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Maciej Jeziorski Elita ROMET FACTORY TEAM
Mikołaj Jurkiewicz Junior CIECHANOWSKI KLUB SPORTOWY JURAND
Konrad Kacprzak Junior Młodszy UKK HURAGAN WOŁOMIN
Jan Kamela Junior WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Zuzanna Kamińska Młodziczka WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Jakub Kamiński Junior Młodszy LUKS TRÓJKA PIASECZNO
Marek Kapela Młodzik GKK OPTY-MAZOWSZE
Tadeusz Kaźmierczak Junior Młodszy WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Jakub Kiełczykowski Junior TRIATHLON SIEDLCE CLUB
Maciej Kiełczykowski Żak TRIATHLON SIEDLCE CLUB
Olaf Kobus Junior Młodszy WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Marta Koc Orliczka WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Dariusz Kołakowski Masters WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Sebastian Konofał Orlik TEAM HUROM
Bartłomiej Kowalczyk Młodzik UKS MDK RADOM
Jakub Kowalczyk Żak UKS MDK RADOM
Jakub Kozicki Junior Młodszy GKK OPTY-MAZOWSZE
Andrzej Kozłowski Masters WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Jan Krawczyk Junior Młodszy WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Paweł Król Elita WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Mateusz Krzemiński Junior CIECHANOWSKI KLUB SPORTOWY JURAND
Malwina Krzyczkowska Młodziczka AMP UKS VICTORIA RADZYMIN
Dominik Kucharek Junior UKK HURAGAN WOŁOMIN
Hubert Kuligowski Młodzik WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Arkadiusz Kusiak Młodzik LUKS TRÓJKA PIASECZNO
Kamil Lach Junior Młodszy UKK HURAGAN WOŁOMIN
Szymon Lachowicz Młodzik WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Michał Lachowicz Junior WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Natalia Latko Młodziczka GKK OPTY-MAZOWSZE
Kacper Machaj Junior Młodszy DAZAR OLIMPIC PIASECZNO
Michał Mączyński Młodzik DAZAR OLIMPIC PIASECZNO
Lukasz Małecki Orlik NIEZRZESZONY
Mateusz Maszkiewicz Orlik WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Michał Matejek Młodzik WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Sylwester Matusiak Masters NIEZRZESZONY
Dominika Matusik Juniorka DAZAR OLIMPIC PIASECZNO
Kinga Matuszewska Juniorka GKK OPTY-MAZOWSZE
Małgorzata Mazurek Elita GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
Jan Miazga Orlik LUKS TRÓJKA PIASECZNO
Jerzy Miazga Cyklosport LUKS TRÓJKA PIASECZNO
Andrzej Michniak Masters WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Cezary Nigot Młodzik WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Jakub Nowomiejski Junior LUKS TRÓJKA PIASECZNO
Marcin Oskiera Elita KS AZS AWF KATOWICE

WCZYTAJ WIĘCEJ