Imię Nazwisko Kategoria Klub
Maria Ambrożkiewicz Żakini WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Jan Ambrożkiewicz Junior Młodszy WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Stanisław Aniołkowski Orlik CCC TEAM
Aleksandra Aust Masters NIEZRZESZONA
Krzysztof Babicz Masters NIEZRZESZONY
Agnieszka Bacińska Elita MAT ATOM DEWELOPER
Adrian Banaszek Elita KLUB SPORTOWY HERAKLES
Alan Banaszek Orlik CAJA RURAL - SEGUROS RGA
Norbert Banaszek Orlik HUROM BDC DEVELOPMENT
Bogdan Banaszek Masters NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI / BDC Development
Paweł Bartczuk Junior Młodszy OSIR SOKOŁÓW PODLASKI
Kacper Bartkowski Junior LUKS TRÓJKA PIASECZNO
Barbara Bartosiak Młodziczka GKK OPTY-MAZOWSZE
Iga Bazan Młodziczka WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Maciej Bernolak Masters OŚKA WARSZAWA
Antonina Białek Orliczka WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Maciej Bidacha Masters LEGIA CYCLING CLUB
Angelika Biedrzycka B KSN "ŁUCZNICZKA" BYDGOSZCZ
Piotr Bieliński Masters NIEZRZESZONY
Kamil Bieniek Junior WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Pola Błońska Młodziczka UKS KOLARZ NADARZYN
Filip Bogacki Masters LEGIA CYCLING CLUB
Zofia Bombała Juniorka WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Sebastian Borowski Orlik LUKS TRÓJKA PIASECZNO
Helena Braun Młodziczka WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Baltazar Brukalski Masters KK ŻOLIBER
Jakub Brutkowski Młodzik UKK HURAGAN WOŁOMIN / BDC Development
Adam Brzozowski B KOLARSKI KLUB TANDEMOWY HETMAN LUBLIN
Paweł Buczkowicz Masters OŚKA WARSZAWA
Konrad Burawski Junior GK PIAST SZCZECIN
Konrad Bzymek Junior Młodszy NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI / BDC Development
Beata Kamila Chlebowska Młodziczka UKS KOLARZ NADARZYN
Magdalena Chmielewska Masters NIEZRZESZONA
Maciej Chmielewski Orlik WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Mateusz Chojecki Masters OŚKA WARSZAWA
Maria Chrzanowska Juniorka Młodsza GKK OPTY-MAZOWSZE
Jerzy Chrześcijański Masters ŻYRARDOWSKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW
Karol Ciechomski Młodzik DAZAR OLIMPIC PIASECZNO
Józef Ciechomski Żak DAZAR OLIMPIC PIASECZNO
Maja Cieśla Juniorka Młodsza WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Marcel Cieślak Żak UKS KOLARZ NADARZYN
Klaudia Czabok Orliczka WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Konrad Czabok Junior WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Jakub Czabok Junior Młodszy WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Paweł Czarnecki Masters KK ŻOLIBER
Adam Dąbrowski Żak WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Michał Dąbrowski Młodzik OSIR SOKOŁÓW PODLASKI
Arkadiusz Dąbrowski Masters SOKOŁOWSKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW
Jakub Dąbrowski Młodzik CIECHANOWSKI KLUB SPORTOWY JURAND
Bartosz Długosz Junior Młodszy KKS CIECHANÓW
Adrian Dobrowolski Junior Młodszy NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI / BDC Development
Julia Dyrda Młodziczka DAZAR OLIMPIC PIASECZNO
Szczepan Dziewulski Masters SOKOŁOWSKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW
Tadeusz Dziewulski Masters SOKOŁOWSKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW
Michał Eineberg Masters OŚKA WARSZAWA
Franciszek Falborski Młodzik WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Tomasz Fijałkowski Masters NIEZRZESZONY / TRENUJROWER.PL
Wiktoria Foltyn Juniorka GKK OPTY-MAZOWSZE
Patryk Frank Młodzik WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Mateusz Gajdulewicz Junior Młodszy WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Julia Gajewska Młodziczka AMP UKS VICTORIA RADZYMIN
Mercedes Gala Juniorka TKK "PACIFIC" TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM / SMS ŻYRARDÓW
Bernard Gasek Żak WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Aleksander Gawryło Młodzik DAZAR OLIMPIC PIASECZNO
Gabriel Girau Tur Masters INTERCARS SONIC BIKE TEAM
Michał Glanz Elita WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Kazimierz Golonka Masters FUNDACJA SPORTOWA TOŁOMANOW TEAM
Dominik Górak Junior WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Krystian Górski Junior Młodszy INTERCARS SONIC BIKE TEAM
Kamil Goszczyński Junior Młodszy UKK HURAGAN WOŁOMIN / BDC Development
Mateusz Grabowski Młodzik OSIR SOKOŁÓW PODLASKI
Henryk Groszkowski B STOWARZYSZENIE "SYRENKA" WARSZAWA
Wojciech Gruchota Żak AMP UKS VICTORIA RADZYMIN
Krzysztof Grudziński Masters LEGIA CYCLING CLUB
Tomasz Grzesiak Junior Młodszy LUKS TRÓJKA PIASECZNO
Michał Grzywacz Junior OSIR SOKOŁÓW PODLASKI
Franciszek Ilski Młodzik WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Rafał Iwanowski Żak CIECHANOWSKI KLUB SPORTOWY JURAND
Mateusz Jagosz Młodzik WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Dominika Jakubiak Juniorka Młodsza UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK

WCZYTAJ WIĘCEJ