Warszawski Klub Kolarski

Drużyna PZKol/RZKol
Mazowiecko-Warszawski Związek Kolarski
Gutta 2/6, 02-777 Warszawa
Błażej Maresz (tel. 600452865)
wkk.waw.pl
bmaresz@o2.pl
600452865
Szosa | MTB | Przełaj

Zawodnicy:

Imię Nazwisko Kategoria
Jakub Abramek Kategorie dzieciece BMX
Jan Ambrożkiewicz Junior
Maria Ambrożkiewicz Młodziczka
Adrianna Bader-Strzała Żakini
Aleksander Basiński Junior
Iwo Basiński Junior Młodszy
Konrad Bednarski Junior Młodszy
Damian Berkan Żak
Olga Berkan Kategorie dzieciece BMX
Antonina Białek Elita
Paweł Bicki Żak
Szymon Bicki Kategorie dzieciece BMX
Antoni Bień Żak
Michał Błaszczyk Młodzik
Julia Bogdańska Juniorka
Kamila Brynkiewicz Kategorie dzieciece BMX
Józef Brzozowski Kategorie dzieciece BMX
Szymon Chajewski Junior Młodszy
Szymon Chmielewski Młodzik
Konrad Chojecki Żak
Maja Cieśla Juniorka
Szymon Cieślikowski Młodzik
Piotr Ciupak Żak
Jakub Czabok Junior
Klaudia Czabok Elita
Konrad Czabok Orlik
Adam Dąbrowski Młodzik
Cezary Dąbrowski Żak
Szymon Dąbrowski Żak
Michał Dębowski Orlik
Antoni Dobosz Żak
Adrian Dobrowolski Junior
Mateusz Dobrowolski Młodzik
Piotr Drągowski Kategorie dzieciece BMX
Jerzy Drzewowski Kategorie dzieciece BMX
Ignacy Gajda Młodzik
Mateusz Gajdulewicz Junior
Paweł Garczyk Orlik
Bernard Gasek Młodzik
Tadeusz Gąsiorowski Żak
Ignacy Gębala Kategorie dzieciece BMX
Dominik Godlewski Junior
Leonard Granica Junior Młodszy
Roman Hannolainen Kategorie dzieciece BMX
Jakub Helman Kategorie dzieciece BMX
Tobiasz Herman Kategorie dzieciece BMX
Adrian Hońdo Kategorie dzieciece BMX
Rafał Idzikowski Żak
Mateusz Jagosz Junior Młodszy
Piotr Jakubczyk Żak
Szymon Janik Żak
Franciszek Janukowicz Młodzik
Zuzanna Jarnicka Żakini
Tymoteusz Jarnicki Żak
Maciej Jarosławski Junior Młodszy
Leszek Jaśkiewicz Junior Młodszy
Filip Kamiński Młodzik
Joachim Kawalec Żak
Tadeusz Kaźmierczak Junior
Jan Kępiński Junior Młodszy
Oliwier Kielecki Młodzik
Paweł Kierzkowski Młodzik
Rafał Kierzkowski Młodzik
Marta Koc Orliczka
Paweł Koczanowicz Żak
Maciej Kopczyński Junior Młodszy
Błażej Kotecki Junior Młodszy
Aleksandra Kowalik Żakini
Kajetan Kozak Żak
Matviei Krokos Kategorie dzieciece BMX
Artur Krupa Kategorie dzieciece BMX
Małgorzata Kryńska Kategorie dzieciece BMX
Antoni Kryński Młodzik
Jan Kryński Żak
Piotr Kryński Orlik
Zofia Krysik Młodziczka
Malwina Krzyczkowska Juniorka
Filip Kuchcik Junior
Hubert Kuligowski Junior Młodszy
Stanisław Kuźnicki Kategorie dzieciece BMX
Szymon Lach Młodzik
Michał Lachowicz Orlik
Szymon Lachowicz Junior Młodszy
Mikołaj Langer Junior Młodszy
Maciej Lasek Kategorie dzieciece BMX
Tymoteusz Leszczyński Junior Młodszy
Jacek Lewicki Żak
Krzysztof Liber Junior Młodszy
Antoni Łebkowski Żak
Zuzanna Majkowska Kategorie dzieciece BMX
Adam Makarewicz Młodzik
Barbara Makarewicz Juniorka
Sebastian Malky Junior Młodszy
Celina Małczyńska Kategorie dzieciece BMX
Stefan Mandes Junior Młodszy
Nina Maresz Młodziczka
Ireneusz Marzyński Żak
Michał Matejek Junior Młodszy
Jakub Matkowski Orlik
Alicja Matuła Juniorka Młodsza
Hanna Mazurkiewicz Juniorka Młodsza
Jan Miazek Orlik
Jan Michalczyk Junior Młodszy
Liwia Michalczyk Młodziczka
Andrzej Michniak Masters
Kacper Myszkowski Kategorie dzieciece BMX
Szymon Nitot Młodzik
Mikołaj Nowak Młodzik
Tymon Nowicki Kategorie dzieciece BMX
Jan Ombach Młodzik
Karol Ostaszewski Elita
Iwo Pacałowski Junior
Dorota Pachocka Żakini
Weronika Pachocka Kategorie dzieciece BMX
Maciej Petryka Orlik
Karolina Piętka Kategorie dzieciece BMX
Liwia Pilawa Juniorka
Stanisław Piotrowski Żak
Michał Polak Młodzik
Michał Pomorski Junior
Tomasz Puławski Kategorie dzieciece BMX
Tymoteusz Puławski Kategorie dzieciece BMX
Giorgi Grzegorz Putkaradze Młodzik
Rafał Rajewski Masters
Jakub Reszkiewicz Młodzik
Wiktoria Rogalska Żakini
Maciej Rogalski Żak
Marta Rusek Orliczka
Bartosz Rusiecki Żak
Robert Rydzik Żak
Łucja Ryżko Kategorie dzieciece BMX
Zofia Siemaszko Kategorie dzieciece BMX
Oliwier Skoszkiewicz Junior Młodszy
Anna Smółko Juniorka
Maciej Sorbian Junior Młodszy
Artur Staniec Masters
Adam Stefanek Młodzik
Mateusz Stefanek Kategorie dzieciece BMX
Jan Stęclik Kategorie dzieciece BMX
Aleksander Struzik Młodzik
Michał Struzik Żak
Matylda Szczecińska Orliczka
Bartosz Szymański Młodzik
Mateusz Szyszko Junior
Filip Ślęzak Młodzik
Franciszek Śliwiński Kategorie dzieciece BMX
Filip Tabor Junior Młodszy
Patrycja Tabor Żakini
Jan Truszczyński Młodzik
Kacper Urbanek Młodzik
Paweł Walerzak Kategorie dzieciece BMX
Anna Walęcka Młodziczka
Paweł Wawrzyńczyk Junior Młodszy
Fryderyk Węgrzyn Junior Młodszy
Antoni Wiatr Kategorie dzieciece BMX
Anna Wiese Elita
Faustyna Wolak Żakini
Ksawery Wolański Żak
Michał Wolny Żak
Szymon Woźniak Żak
Mikołaj Wójcik Kategorie dzieciece BMX
Gabriela Wróblewska Kategorie dzieciece BMX
Adrian Wróblewski Kategorie dzieciece BMX
Amelia Wysocka Żakini
Mikołaj Wyszkowski Junior Młodszy
Eryk Zalewski Junior
Antoni Zasacki -Mazurkiewicz Kategorie dzieciece BMX
Franciszek Zduniak Młodzik
Sonia Zielińska Żakini
Gustaw Zieliński Młodzik
Nina Zwiercan Młodziczka
Maciej Żeszczyński Młodzik
Krzysztof Żółkiewski Kategorie dzieciece BMX
Miłosz Żuromski Młodzik
Antonia Żylik Żakini
Marianna Żylik Juniorka Młodsza
Iga Bazan Juniorka Młodsza
Jan Jaworski Żak
Edyta Kryńska Orliczka
Bartosz Struzik Masters
Maciej Chmielewski Elita
Zuzanna Kamińska Juniorka Młodsza
Roland Sobczak Junior
Julia Adrianowska Orliczka
Magdalena Chmielewska Elita
Wojciech Łukaszewicz Junior
Oliwier Zawistowski Junior
Roman Saciuk Młodzik
Paweł Król Masters
Temida Szczecińska Żakini

Obsługa:

Imię Nazwisko Funkcja
Adam Ambrozkiewicz Kierowca
Błażej Maresz Kierownik ekipy
Mariusz Matuła Kierownik ekipy
Piotr Wawrzyńczyk Mechanik
Bartosz Lesiuk Trener
Michał Mandes Mechanik
Rafał Górak Dyrektor Sportowy
Paweł Szulim Trener
Piotr Jarosławski Mechanik